Dodatne informacije
| Težina | 0,02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9 × 4,5 cm |
38,00 рсд
| Šifra | 34.379.71 |
| Model | SKETCH |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9 x 4.5cm |
| Pakovanje | 576/48 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Eko proizvod, Dečji proizvod |
| Barkod | 8605040022580 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 1.5 cm |
| Težina | 0,02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9 × 4,5 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.467.90 |
| Model | BIO |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 5.4 x 8.3 x 0.3cm |
| Pakovanje | 1200/120/1 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Tema | Eko proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040059883 |
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
Jakna, elastični učkuri sa steznim regulatorima u kapuljači, dva prednja džepa sa rajsferšlusom i jedan džep na grudima, svi rajsferšlusi su vodootporni, otvor za palac na rukavima, zadnja strana duža od prednje
| Šifra | 41.145.10 |
| Model | MATTEO |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 7 x 23.5 cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.22 kg |
| Materijal | Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040084519 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 5 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.