Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Crvena, Plava, Svetlo braon, Tamno braon |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.481.71 |
| Model | EDITOR |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | ø 2.9 x 13.5 cm |
| Pakovanje | 240/12/1 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Eko proizvod, Dečji proizvod |
| Barkod | 8605040062784 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 0.7 cm |
| Šifra | 36.008.80 |
| Model | ROLL UP 100 |
| Opis | Aluminijumski pano sa mehanizmom za samouvlačenje (bez platna za štampu), upakovano u zaštitnu futrolu |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 100 x 200 cm |
| Pakovanje | 4/1 |
| Neto težina | 2.51 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605025635217 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.