Opis

1.411,00 рсд
| Šifra | 40.009.10 |
| Model | HIGH CLASS |
| Opis | Kišobran sa 8 panela, drvena drška, tamno sivi metalni vrh i stub (Ø 14 mm), fiberglass mehanizam za otvaranje, metalni krajevi, navlaka sa postavom u boji kišobrana |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 120 x 97cm |
| Pakovanje | 20/10/1 |
| Neto težina | 0.55 kg |
| Materijal | Sirova svila |
| Tip proizvoda | Automatsko otvaranje, 8 panela |
| Barkod | 8606010013140 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 23 x 9 cm |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 33.172.70 |
| Model | BIRCH |
| Boja | Braon |
| Dimenzija | 6.5 x 2.4 x 0.6cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040021279 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 1.3cm |
| Šifra | 41.110.51 |
| Model | VICTORINOX GRATER GP |
| Brend | VICTORINOX |
| Boja | Svetlo zelena |
| Dimenzija | 26.5 x 7 x 1.1 cm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 0.11 kg |
| Materijal | Plastika |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 76611160058003 |
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |
| Šifra | 36.009.80 |
| Model | SNAP FRAME A1 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 594 x 841 mm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 1.90 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040053690 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 59.4 x 84.1 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.