Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Crna |
| Veličina | XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Crna |
| Veličina | XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Dečja majica, 150 g/m2, šivena sa strane, dupli štepovi na renderu, rukavima i dnu, okovratnik ojačan trakom
| Šifra | 32.294.71 |
| Model | BOXICA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 15 x 8 x 2.4 cm |
| Pakovanje | 50/1 |
| Neto težina | 0.23 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040091166 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 13 x 7 cm |
| Šifra | 34.363.10 |
| Model | GIFT BOX 1 |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 23 x 18.5 x 3.7cm |
| Pakovanje | 20 |
| Neto težina | 0.24 kg |
| Materijal | Papir |
| Dodatna oprema | Gumirana površina |
| Barkod | 8605040019870 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Folija otisak, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 10 x 4 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.