Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Crna, Crvena, Maslinasta, Plava, Rojal plava, Tamno siva |
| Veličina | S, M, L, XL, XXL |
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Crna, Crvena, Maslinasta, Plava, Rojal plava, Tamno siva |
| Veličina | S, M, L, XL, XXL |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.166.71 |
| Model | CORTEX POT |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 18.5 x 1 cm |
| Pakovanje | 120/40/1 |
| Neto težina | 0.08 kg |
| Materijal | Pluta |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040079478 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito |
Dopustite svojoj organizaciji da zasija u svetu sa našom HTZ jaknom sa personalizovanom štampom loga ili brenda! Ova izvanredna jakna spaja vrhunski dizajn sa funkcionalnošću kako biste ostavili snažan utisak gde god da se pojavite.
*Cene su uračunate sa PDV-om.
*Štampa naplaćuje dodatno u zavisnosti od veličine samog printa, sa popustom na veće količine.
| Šifra | 30.075.71 |
| Model | CHRONOS |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 11.9 x 8.5 x 2 cm |
| Pakovanje | 120/1 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Materijal | Bambus |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Standard | |
| Barkod | 8605040054338 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 8.5 x 1.5 cm |
| Šifra | 30.077.71 |
| Model | DATE |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 13.7 x 5 x 7.8 cm |
| Pakovanje | 60/1 |
| Neto težina | 0.23 kg |
| Materijal | Bambus |
| Standard | |
| Barkod | 8605040091708 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Tampon |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.