-
Dodajte u korpu
Nemate proizvoda u korpi.
Prodavnica
Prikaz 13–20 od 20 rezultataSortirano po ceni: od niže ka višoj
See
Editor
168,00 рсдDrvene bojice, 6/1
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.481.71 |
| Model | EDITOR |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | ø 2.9 x 13.5 cm |
| Pakovanje | 240/12/1 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Eko proizvod, Dečji proizvod |
| Barkod | 8605040062784 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 0.7 cm |
Pinto
191,00 рсдSet za pisanje i crtanje, 15/1
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.441.71 |
| Model | PINTO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 21 x 4 x 3 cm |
| Pakovanje | 100/10/1 |
| Neto težina | 0.13 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tema | Dečji proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040038512 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 5 x 2 cm |
Scroll
215,00 рсдSet za pisanje i crtanje, 6/1
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.480.71 |
| Model | SCROLL |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 20 x 4 x 3.6 cm |
| Pakovanje | 200/10/1 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tema | Back to school |
| Barkod | 8605040044131 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 1 cm |
Study
227,00 рсдSet za pisanje i crtanje, 7/1
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.516.51 |
| Model | STUDY |
| Boja | Svetlo zelena |
| Dimenzija | 24.2 x 11.2 cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Materijal | Polipropilen |
| Tema | Back to school |
| Barkod | 8605040091401 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 8 x 3 cm |
Fantasy
239,00 рсдBojanka
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.518.71 |
| Model | FANTASY |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 20 x 21 x 1.7 cm |
| Pakovanje | 50/25/1 |
| Neto težina | 0.16 kg |
| Materijal | Drvo, Papir |
| Tema | Dečji proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040086285 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 6 x 2.5 cm |
Bony
385,00 рсдSet za bojenje u drvenoj kutiji, mini
OPŠTE INFORMACIJE
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.503.71 |
| Model | BONY |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 15.6 x 11.6 x 3.6 cm |
| Pakovanje | 48/1 |
| Neto težina | 0.20 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Dečji proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040050293 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | CO2 laser, Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 5 x 2 cm |
Roxy
1.053,00 рсдSet za bojenje u drvenoj kutiji, maxi
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.504.71 |
| Model | ROXY |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 28.7 x 23 x 4.6 cm |
| Pakovanje | 20/1 |
| Neto težina | 0.62 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Dečji proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040053171 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | CO2 laser, Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 10 x 3 cm |







