Opis

227,00 рсд
| Šifra | 34.516.51 |
| Model | STUDY |
| Boja | Svetlo zelena |
| Dimenzija | 24.2 x 11.2 cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Materijal | Polipropilen |
| Tema | Back to school |
| Barkod | 8605040091401 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 8 x 3 cm |

| Težina | 0,06 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 24,2 × 11,2 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.174.91 |
| Model | MONK |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | Ø 10.5 x 12.5 cm |
| Pakovanje | 8/1 |
| Neto težina | 0.49 kg |
| Materijal | Bambus, Borosilikatno staklo |
| Kapacitet | 1.000 ml |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040056844 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Dečja majica, 150 g/m2, šivena sa strane, dupli štepovi na renderu, rukavima i dnu, okovratnik ojačan trakom
| Šifra | 32.295.71 |
| Model | TOWER 54 |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 17.5 x 5.1 x 5.1 cm |
| Pakovanje | 50/25/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605040034903 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.