Opis


Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 31.038.71 |
| Model | DIEM |
| Opis | Potrebna baterija tipa AA koja nije uključena |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 30 x 4.5 cm |
| Pakovanje | 6/1 |
| Neto težina | 0.56 kg |
| Materijal | Drvo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Standard | |
| Barkod | 8605040086216 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 40.024.10 |
| Model | BAVARIA |
| Opis | Kišobran sa 8 panela, gumirana drška sa teksturom drveta, fiberglass mehanizam za otvaranje, crni metalni vrh, krajevi i stub (Ø 10 mm), otporan na vetar |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | ø 110 x 92.5cm |
| Pakovanje | 20/10 |
| Neto težina | 0.43 kg |
| Materijal | Sirova svila |
| Tip proizvoda | Automatsko otvaranje, 8 panela |
| Performanse | Vetrootporno |
| Barkod | 8605025647050 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 20 x 8 cm |
| Šifra | 40.009.10 |
| Model | HIGH CLASS |
| Opis | Kišobran sa 8 panela, drvena drška, tamno sivi metalni vrh i stub (Ø 14 mm), fiberglass mehanizam za otvaranje, metalni krajevi, navlaka sa postavom u boji kišobrana |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 120 x 97cm |
| Pakovanje | 20/10/1 |
| Neto težina | 0.55 kg |
| Materijal | Sirova svila |
| Tip proizvoda | Automatsko otvaranje, 8 panela |
| Barkod | 8606010013140 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 23 x 9 cm |
| Šifra | 40.029.10 |
| Model | PANAMERA |
| Opis | Kišobran sa 8 panela, srebrni porub, gumirana drška, fiberglass mehanizam za otvaranje, crni metalni vrh, krajevi i stub (Ø 12 mm) |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 120 x 97.5 cm |
| Pakovanje | 20/10/1 |
| Neto težina | 0.60 kg |
| Materijal | Sirova svila |
| Tip proizvoda | Automatsko otvaranje, 8 panela |
| Barkod | 8605025635354 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 23 x 9 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.