Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Narandžasta, Plava, Rojal plava, Svetlo zelena |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.077.70 |
| Model | SCARPETTA |
| Boja | Braon |
| Dimenzija | Ø 25 x 1.8cm |
| Pakovanje | 20/1 |
| Neto težina | 0.52 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040018149 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Notes sa zaobljenim ivicama, elastičnom trakom, držačem za olovku, džepom na spoljašnjoj strani prednje korice i džepom na unutrašnjoj strani zadnje korice
| Šifra | 41.174.91 |
| Model | MONK |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | Ø 10.5 x 12.5 cm |
| Pakovanje | 8/1 |
| Neto težina | 0.49 kg |
| Materijal | Bambus, Borosilikatno staklo |
| Kapacitet | 1.000 ml |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040056844 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.