Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Petrol
667,00 рсд
Set ručnih alata
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.180.10 |
| Model | PETROL |
| Opis | Set alata sadrži skalpel, 4 fiksna odvijača – 2 ravna i 2 krstasta, metar, držač sa 4 izmenjiva nastavka i 10 uložaka |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 12.5 x 17.5 x 4cm |
| Pakovanje | 30/1 |
| Neto težina | 0.41 kg |
| Materijal | Plastika, Metal |
| Barkod | 8605040012208 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Nalepnica |
| Preporučena dimenzija štampe | 10.7 x 13.7cm |
Ostali proizvodi
Pill Box
67,00 рсдPlastična kutijica
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.130.90 |
| Model | PILL BOX |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 7.9 x 6.3 x 1.6cm |
| Pakovanje | 250/50 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605025630731 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 2.5cm |
SG Multi
157,00 рсдZaštitne rukavice
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 58.100.10-XS |
| Model | SG MULTI |
| Brend | TEKTON PRO |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 120/10/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Sastav | 100% poliester |
| Materijal | Poliester |
| Standard | EN 388 |
| Barkod | 8605040022870 |
Line
315,00 рсдLibela, 3/1
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.271.71 |
| Model | LINE |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 15 x 4.5 x 2 cm |
| Pakovanje | 106/53 |
| Neto težina | 0.11 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040093429 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 5 x 1.5 cm |















Recenzije
Još nema komentara.