Opis
Kecelja – Rudolph
Neto težina: 0.08 kg
Materijal: 80% poliester, 20% pamuk
Unisex
Dimenzije: 70×50 cm
Kecelja – Rudolph
Neto težina: 0.08 kg
Materijal: 80% poliester, 20% pamuk
Unisex
Dimenzije: 70×50 cm
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava, Rojal plava, Žuta |
|---|
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 32.276.90 |
| Model | MOLLY |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 10.9 x 6.8 x 2 cm |
| Pakovanje | 100/20/1 |
| Neto težina | 0.11 kg |
| Materijal | Termo osetljiva eko koža, Metal |
| Barkod | 8605040042076 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 2 cm |
| Šifra | 33.172.70 |
| Model | BIRCH |
| Boja | Braon |
| Dimenzija | 6.5 x 2.4 x 0.6cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040021279 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 1.3cm |
| Šifra | 41.164.90 |
| Model | CALDO SUBLI MINI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 7.2 x 17 cm |
| Pakovanje | 50/1 |
| Neto težina | 0.27 kg |
| Kapacitet | 350 ml |
| Materijal | Bambus, Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040070376 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.