Opis


| Težina | 0,35 kg |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Neon narandžasta, Neon roze, Neon zelena, Neon žuta |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.348.90 |
| Model | PUZZLE A4-120 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 28.8 x 19.8cm |
| Pakovanje | 200/1 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Papir |
| Tema | Eko proizvod, Sublimacija |
| Format | A4 |
| Barkod | 8605040013960 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 28.8 x 19.8cm |
| Šifra | 33.156.41 |
| Model | ALERT |
| Boja | Neon žuta |
| Dimenzija | 5.6 x 4.2 x 0.2cm |
| Pakovanje | 2000/100/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Materijal | PVC |
| Barkod | 8605040003565 |
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 2 x 2cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.