Opis

243,00 рсд
| Šifra | 44.060.90 |
| Model | MOMENTO |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | 36/6 |
| Neto težina | 0.45 kg |
| Kapacitet | 150 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605025629667 |
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.179.11 |
| Model | RUBIK |
| Boja | Tamno siva |
| Dimenzija | 10.7 x 10.7 x 6 cm |
| Pakovanje | 50/1 |
| Neto težina | 0.16 kg |
| Materijal | Bambus, Filc |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040097663 |
| Šifra | 36.027.90 |
| Model | BRAND |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 5.18 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040094587 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Šifra | 36.008.80 |
| Model | ROLL UP 100 |
| Opis | Aluminijumski pano sa mehanizmom za samouvlačenje (bez platna za štampu), upakovano u zaštitnu futrolu |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 100 x 200 cm |
| Pakovanje | 4/1 |
| Neto težina | 2.51 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605025635217 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Šifra | 34.459.20 |
| Model | JEANS NOTEBOOK |
| Opis | Notes sa zaobljenim ivicama, elastičnom trakom, držačem za olovku i džepom na unutrašnjoj strani zadnje korice |
| Brend | PRO BOOK |
| Boja | Plava |
| Dimenzija | 14.2 x 21cm |
| Pakovanje | 20 |
| Neto težina | 0.32 kg |
| Materijal | Tekstil |
| Dodatna oprema | Unutrašnji džep, Držač za olovku |
| Tema | Napravljeno u Evropi |
| Format | A5 |
| Vrsta papira | Beli |
| Barkod | 8605040063477 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.