Opis

Ponedeljak - Petak
Brza korisnička podrška
info@grafosprint.com
478,00 рсд
| Šifra | 44.131.90 |
| Model | NEPAL SUBLI |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 7.5 x 8.9 cm |
| Pakovanje | 50/1 |
| Neto težina | 0.17 kg |
| Materijal | Nerđajući čelik |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040063729 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 19 x 6 cm |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.443.90 |
| Model | FRUITY |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 30 x 25 cm |
| Pakovanje | 100/25 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Tema | RPET |
| Barkod | 8605040045183 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 5 x 7cm |
| Šifra | 40.064.10 |
| Model | LINKOLN |
| Opis | Kišobran sa 8 panela, drvena drška, fiberglass mehanizam za otvaranje, crni plastični vrh, krajevi i stub (Ø 12 mm), otporan na vetar |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 120 x 97 cm |
| Pakovanje | 20/10 |
| Neto težina | 0.58 kg |
| Materijal | Sirova svila |
| Tip proizvoda | Automatsko otvaranje, 8 panela |
| Performanse | Vetrootporno |
| Barkod | 8605040075432 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 20 x 8 cm |
| Šifra | 34.439.71 |
| Model | TOMATO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 25 x 30 cm |
| Pakovanje | 400/50 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Sastav | 100% pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040059982 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 15 x 10 cm |
| Šifra | 44.060.90 |
| Model | MOMENTO |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | 36/6 |
| Neto težina | 0.45 kg |
| Kapacitet | 150 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605025629667 |
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |
| Šifra | 44.126.90 |
| Model | CORTADO SUBLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 8.8 x 11.2 cm |
| Pakovanje | 20/1 |
| Neto težina | 0.44 kg |
| Kapacitet | 400 ml |
| Materijal | Keramika, Pluta |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040061107 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 20 x 6.5 cm |
| Šifra | 44.108.90 |
| Model | INVERSO PLUS |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | ø 8.1 x 9.9cm |
| Pakovanje | 48/12 |
| Neto težina | 0.24 kg |
| Kapacitet | 250 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605040002582 |
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 4cm |
| Šifra | 44.065.10 |
| Model | MAGIC MUG |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 8.1 x 9.5cm |
| Pakovanje | 36/12 |
| Neto težina | 0.36 kg |
| Kapacitet | 325 ml |
| Materijal | Keramika |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605025646480 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 8.5cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.