Dodatne informacije
| Težina | 0,18 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 7,5 × 14,5 cm |
157,00 рсд
| Šifra | 41.043.10 |
| Model | TRAVELINO |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 7.5 x 14.5cm |
| Pakovanje | 40/1 |
| Neto težina | 0.18 kg |
| Kapacitet | 250 ml |
| Materijal | Plastika |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605025658384 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 21 x 12.5cm |
| Težina | 0,18 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 7,5 × 14,5 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 44.060.90 |
| Model | MOMENTO |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | 36/6 |
| Neto težina | 0.45 kg |
| Kapacitet | 150 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605025629667 |
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |
| Šifra | 31.038.71 |
| Model | DIEM |
| Opis | Potrebna baterija tipa AA koja nije uključena |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 30 x 4.5 cm |
| Pakovanje | 6/1 |
| Neto težina | 0.56 kg |
| Materijal | Drvo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Standard | |
| Barkod | 8605040086216 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 34.334.90 |
| Model | MAGNET CARD |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 9.3 x 6.2 x 0.4cm |
| Pakovanje | 300/10 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040011997 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 9.2 x 6.1cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.