Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Siva |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Dajte svojoj radnoj opremi lični pečat sa našim radnim pantalonama sa personalizovanom štampom loga ili brenda! Ove izvanredne pantalone spajaju izdržljivost i funkcionalnost sa mogućnošću da istaknete svoj identitet gde god da se nalazite.
*Cene su uračunate sa PDV-om.
*Štampa naplaćuje dodatno u zavisnosti od veličine samog printa, sa popustom na veće količine.
| Šifra | 36.008.80 |
| Model | ROLL UP 100 |
| Opis | Aluminijumski pano sa mehanizmom za samouvlačenje (bez platna za štampu), upakovano u zaštitnu futrolu |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 100 x 200 cm |
| Pakovanje | 4/1 |
| Neto težina | 2.51 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605025635217 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
Muška trenerka, 260 g/m2, pojas sa lastišem i učkurom u boji trenerke, elastične ranfle na dnu, dva prednja džepa
| Šifra | 34.421.71 |
| Model | NATURELLA 105 |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Sastav | pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040029473 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 15 cm |
| Šifra | 32.130.90 |
| Model | PILL BOX |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 7.9 x 6.3 x 1.6cm |
| Pakovanje | 250/50 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605025630731 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 2.5cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.