Opis


Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.515.71 |
| Model | FAX |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 12 x 10 x 3 cm |
| Pakovanje | 50/25/1 |
| Neto težina | 0.17 kg |
| Materijal | Papir |
| Barkod | 8605040099575 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 11.8 x 10 cm |
| Šifra | 32.262.90 |
| Model | LOVELY 6 x 6 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 5.9 x 5.9 x 1.2cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Materijal | Poliuretan |
| Barkod | 8605040050903 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 5.9 x 5.9 cm |
| Šifra | 33.193.71 |
| Model | HOUSE |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 3.7 x 4.2 x 0.4cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Barkod | 8605040033852 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2 x 1.5 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.