Opis

145,00 рсд
| Šifra | 32.262.90 |
| Model | LOVELY 6 x 6 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 5.9 x 5.9 x 1.2cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Materijal | Poliuretan |
| Barkod | 8605040050903 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 5.9 x 5.9 cm |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.138.71 |
| Model | BAROLO |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 27 x 22 x 6.8 cm |
| Pakovanje | 7/1 |
| Neto težina | 1.42 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605040011614 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito |
| Šifra | 58.102.15-XS |
| Model | SG ANTICUT PU |
| Opis | Otpornost na prosecanje nivo 3 |
| Boja | Pepeljasta |
| Pakovanje | 120/10/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Sastav | 100% poliester |
| Materijal | Poliester |
| Standard | EN 388 |
| Barkod | 8605040051252 |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.