Opis


Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 44.126.90 |
| Model | CORTADO SUBLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 8.8 x 11.2 cm |
| Pakovanje | 20/1 |
| Neto težina | 0.44 kg |
| Kapacitet | 400 ml |
| Materijal | Keramika, Pluta |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040061107 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 20 x 6.5 cm |
| Šifra | 34.374.90 |
| Model | BAMBI |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 25 x 30cm |
| Pakovanje | 200/10 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Materijal | Polipropilen |
| Tema | Dečji proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040022146 |
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 8 x 3cm |
| Šifra | 34.440.71 |
| Model | TOMATO MAXI |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 30 x 40 cm |
| Pakovanje | 300/50 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Sastav | 100% pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040044568 |
Portfolio sa notesom A5 sa tekstilnom oblogom, dodatnim džepovima za kartice i dokumenta i držačem za olovku
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.