Opis

708,00 рсд
| Šifra | 41.069.71 |
| Model | VINUM |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 13.5 x 15 x 3 cm |
| Pakovanje | 24/12/1 |
| Neto težina | 0.30 kg |
| Materijal | Metal |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040011546 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 9 x 2.5 cm |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.070.71 |
| Model | SLATE |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 33.3 x 28.8 x 2.8cm |
| Pakovanje | 12/6/1 |
| Neto težina | 1.23 kg |
| Materijal | Drvo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040011560 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 15 x 4cm |
| Šifra | 36.027.90 |
| Model | BRAND |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 5.18 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040094587 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.