Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Dart Black
147,00 рсд
Metalna hemijska olovka
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 11.084.10 |
| Model | DART BLACK |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 1.2 x 14 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Tip proizvoda | Hemijska |
| Dodatna oprema | Gumirana površina |
| Barkod | 8605040064610 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 0.6 cm |
Categories: Metalne olovke, Olovke
Ostali proizvodi
Paper Chip
1.569,00 рсд – 2.343,00 рсдRaspon cena: od 1.569,00 рсд do 2.343,00 рсдPapir za pakovanje i zaštitu proizvoda
A-Board B2
11.616,00 рсдAluminijumski reklamni ram
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 36.016.80 |
| Model | A-BOARD B2 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 500 x 700 mm |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 5.76 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040085011 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 50 x 70 cm |
Fruity
114,00 рсдVrećice za voće i povrće, 3/1
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.443.90 |
| Model | FRUITY |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 30 x 25 cm |
| Pakovanje | 100/25 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Tema | RPET |
| Barkod | 8605040045183 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 5 x 7cm |
Rider women
5.200,00 рсдŽenska softshell jakna sa kapuljačom
Ženska jakna, elastični učkuri sa steznim regulatorima u kapuljači, dva prednja džepa sa rajsferšlusom i jedan džep na grudima, svi rajsferšlusi su vodootporni, otvor za palac na rukavima, zadnja strana duža od prednje
Bambi
121,00 рсдRanac i bojice
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.374.90 |
| Model | BAMBI |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 25 x 30cm |
| Pakovanje | 200/10 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Materijal | Polipropilen |
| Tema | Dečji proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040022146 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 8 x 3cm |
Titanium Jet Black
70,00 рсдMetalna hemijska olovka
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 11.076.10 |
| Model | TITANIUM JET BLACK |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 1 x 13.5 cm |
| Pakovanje | 600/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Tip proizvoda | Hemijska |
| Dodatna oprema | Gumirana površina |
| Barkod | 8605040083277 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 0.5 cm |















Recenzije
Još nema komentara.