Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Box A5
302,00 рсд
Poklon kutija za notes A5
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.409.10 |
| Model | BOX A5 |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 22.4 x 16.5 x 2.8cm |
| Pakovanje | 20 |
| Neto težina | 0.18 kg |
| Materijal | Papir |
| Dodatna oprema | Gumirana površina |
| Format | A5 |
| Barkod | 8605040027349 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Folija otisak, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 10 x 4cm |
Ostali proizvodi
Clark
2.300,00 рсдDukserica sa visokom kragnom, 280 g/m2
Dukserica, 280g/m2, dva prednja džepa sa rajsferšlusom, elastične ranfle na rukavima
Element Smart
737,00 рсдTermos, 470 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.117.10 |
| Model | ELEMENT SMART |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 6.4 x 22.5cm |
| Pakovanje | 25/1 |
| Neto težina | 0.28 kg |
| Kapacitet | 500 ml |
| Materijal | Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040059463 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 5 cm |
Ash
391,00 рсдPepeljara od melamina
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 23.002.10 |
| Model | ASH |
| Brend | ARMY |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 12 x 7 x 2.5 cm |
| Pakovanje | 100/10/1 |
| Neto težina | 0.12 kg |
| Materijal | Melamin |
| Barkod | 8605040050279 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 1.2 cm |
Mantil
1.920,00 рсдNaš mantil predstavlja savršenu kombinaciju stila i funkcionalnosti, pružajući vam zaštitu i samopouzdanje u različitim situacijama. Bez obzira da li ste u na gradilištu, u radionici, ili bilo kojoj drugoj radnoj sredini, ovaj mantil će zadovoljiti vaše potrebe.
*Cene su uračunate sa PDV-om.
*Štampa naplaćuje dodatno u zavisnosti od veličine samog printa, sa popustom na veće količine.














Recenzije
Još nema komentara.