Opis


420,00 рсд
| Šifra | 34.363.10 |
| Model | GIFT BOX 1 |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 23 x 18.5 x 3.7cm |
| Pakovanje | 20 |
| Neto težina | 0.24 kg |
| Materijal | Papir |
| Dodatna oprema | Gumirana površina |
| Barkod | 8605040019870 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Folija otisak, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 10 x 4 cm |


Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.376.71 |
| Model | INSPIRE |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9 x 5.1 x 0.9cm |
| Pakovanje | 400/100 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Materijal | Papir |
| Tema | Dečji proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040022603 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 1.2 cm |
| Šifra | 34.494.71 |
| Model | BASKET |
| Boja | Bež |
| Pakovanje | 4/1 |
| Neto težina | 0.92 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040098752 |
| Šifra | 34.028.71 |
| Model | NATURELLA 130 |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Sastav | pamuk |
| Materijal | Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605025610030 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 15 cm |
Ženska trenerka, 260 g/m2, pojas sa lastišem i učkurom u boji trenerke, elastične ranfle na dnu, dva prednja džepa
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.