Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Crvena, Plava |
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Crvena, Plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 36.003.80 |
| Model | BILD |
| Boja | Srebrna |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 8.10 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8606010016264 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Šifra | 34.536.90 |
| Model | MAGNET CAP |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 6.5 x 1.4 cm |
| Pakovanje | 100 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040088746 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.