Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crvena, Plava, Srebrna |
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crvena, Plava, Srebrna |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.553.90 |
| Model | PUZZLE A5-80 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 19.7 x 14.5 cm |
| Pakovanje | 250/1 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Materijal | Papir |
| Tema | Sublimacija |
| Format | A5 |
| Barkod | 8605040076071 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 19.7 x 14.5 cm |
| Šifra | 34.467.90 |
| Model | BIO |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 5.4 x 8.3 x 0.3cm |
| Pakovanje | 1200/120/1 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Tema | Eko proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040059883 |
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
| Šifra | 34.421.71 |
| Model | NATURELLA 105 |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Sastav | pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040029473 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 15 cm |
| Šifra | 33.164.71 |
| Model | GRAPPA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 2.2 x 4.2cm |
| Pakovanje | 1000/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Pluta |
| Barkod | 8605040011577 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 1.3cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.