Opis


Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 40.024.10 |
| Model | BAVARIA |
| Opis | Kišobran sa 8 panela, gumirana drška sa teksturom drveta, fiberglass mehanizam za otvaranje, crni metalni vrh, krajevi i stub (Ø 10 mm), otporan na vetar |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | ø 110 x 92.5cm |
| Pakovanje | 20/10 |
| Neto težina | 0.43 kg |
| Materijal | Sirova svila |
| Tip proizvoda | Automatsko otvaranje, 8 panela |
| Performanse | Vetrootporno |
| Barkod | 8605025647050 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 20 x 8 cm |
| Šifra | 32.274.90 |
| Model | CLINIC |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 19 x 3.4 x 3.9 cm |
| Pakovanje | 200/100/1 |
| Neto težina | 0.08 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040092231 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Šifra | 32.263.90 |
| Model | LOVELY HEART |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 7.4 x 7.1 x 1.2cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Materijal | Poliuretan |
| Barkod | 8605040063620 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 7.4 x 7.1 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.