Opis

1.052,00 рсд
| Šifra | 40.024.10 |
| Model | BAVARIA |
| Opis | Kišobran sa 8 panela, gumirana drška sa teksturom drveta, fiberglass mehanizam za otvaranje, crni metalni vrh, krajevi i stub (Ø 10 mm), otporan na vetar |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | ø 110 x 92.5cm |
| Pakovanje | 20/10 |
| Neto težina | 0.43 kg |
| Materijal | Sirova svila |
| Tip proizvoda | Automatsko otvaranje, 8 panela |
| Performanse | Vetrootporno |
| Barkod | 8605025647050 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 20 x 8 cm |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 44.044.90 |
| Model | MOKA |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 8 cm x 8.8cm |
| Pakovanje | 48/12 |
| Neto težina | 0.28 kg |
| Kapacitet | 300 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605025663913 |
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 4cm |
Jakna, visoka kragna, elastični učkuri sa steznim regulatorima u kapuljači, čičak traka za podešavanje širine na dnu rukava, dva prednja džepa sa rajsferšlusom i jedan džep na grudima
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.