Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Ostali proizvodi
Chaser
290,00 рсдSklopivi nož
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.275.71 |
| Model | CHASER |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9.7 x 2.5 x 1.1 cm |
| Pakovanje | 120/12/1 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Materijal | Bambus, Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040072516 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Subli MDF Heart
53,00 рсдMDF privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 30.065.90 |
| Model | SUBLI MDF HEART |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 5 x 5 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 400/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040092316 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |













Recenzije
Još nema komentara.