Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Subli MDF 6X4
53,00 рсд
MDF privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 30.064.90 |
| Model | SUBLI MDF 6X4 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 6 x 4 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 1000/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040041321 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Ostali proizvodi
Victorinox Grater GP
649,00 рсдRende
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.110.51 |
| Model | VICTORINOX GRATER GP |
| Brend | VICTORINOX |
| Boja | Svetlo zelena |
| Dimenzija | 26.5 x 7 x 1.1 cm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 0.11 kg |
| Materijal | Plastika |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 76611160058003 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |
House
175,99 рсдDrveni privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.193.71 |
| Model | HOUSE |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 3.7 x 4.2 x 0.4cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Barkod | 8605040033852 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2 x 1.5 cm |
Skipper
2.450,00 рсдSoftshell jakna
Jakna, visoka kragna, dva prednja džepa sa rajsferšlusom i jedan džep na grudima
Fantasy
239,00 рсдBojanka
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.518.71 |
| Model | FANTASY |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 20 x 21 x 1.7 cm |
| Pakovanje | 50/25/1 |
| Neto težina | 0.16 kg |
| Materijal | Drvo, Papir |
| Tema | Dečji proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040086285 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 6 x 2.5 cm |














Recenzije
Još nema komentara.