Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Subli MDF Heart
53,00 рсд
MDF privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 30.065.90 |
| Model | SUBLI MDF HEART |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 5 x 5 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 400/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040092316 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Ostali proizvodi
Magnet Cap
64,00 рсдOtvarač za flaše sa magnetom
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.536.90 |
| Model | MAGNET CAP |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 6.5 x 1.4 cm |
| Pakovanje | 100 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040088746 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
Scarpetta
555,00 рсдDrvena daska za sečenje i serviranje
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.077.70 |
| Model | SCARPETTA |
| Boja | Braon |
| Dimenzija | Ø 25 x 1.8cm |
| Pakovanje | 20/1 |
| Neto težina | 0.52 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040018149 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |














Recenzije
Još nema komentara.