Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Madam
256,00 рсд
Metalni držač za torbe
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.048.86 |
| Model | MADAM |
| Boja | Gun |
| Dimenzija | Ø 4.5 x 0.8cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Materijal | Metal |
| Barkod | 8605025622125 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 2.5cm |
Categories: Metalni privesci, Privesci, Privesci i alati
Ostali proizvodi
Clean 300L
56,00 рсдBočica sa pumpicom, 300 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.283.91 |
| Model | CLEAN 300L |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | ø 5.5 x 18.5 cm |
| Pakovanje | 40 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Kapacitet | 300 ml |
| Barkod | 8605040076668 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Nalepnica |
Naturella 130
96,00 рсдTorba, 130 g/m2
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.028.71 |
| Model | NATURELLA 130 |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Sastav | pamuk |
| Materijal | Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605025610030 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 15 cm |
Slični Proizvodi
Radiant Pro
220,00 рсдŠtitnik od sunca za automobil sa bočnim dodacima
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.546.80 |
| Model | RADIANT PRO |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 150 x 70 cm |
| Pakovanje | 75/1 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Materijal | Polietilen |
| Barkod | 8605040084786 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
Cadet Plus
350,00 рсдVišenamenski nož sa 12 funkcija
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.278.71 |
| Model | CADET PLUS |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9 x 1.9 x 2.5cm |
| Pakovanje | 150/25/1 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Materijal | Drvo, Nerđajući čelik |
| Barkod | 8605040037119 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2 x 0.7cm |
Mecanix Wood
595,00 рсдVišenamenski alat sa 9 funkcija
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.258.71 |
| Model | MECANIX WOOD |
| Opis | Višenamenski alat sadrži nož, testericu, otvarač za flaše, 2 ravna i 1 krstasti odvijač, turpiju, otvarač za konzerve, sekač žice |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 7 x 3.2 x 1.8cm |
| Pakovanje | 150/25 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Materijal | Bambus, Metal |
| Barkod | 8605040057001 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2 x 0.5cm |













Recenzije
Još nema komentara.