Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Clean 300L
56,00 рсд
Bočica sa pumpicom, 300 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.283.91 |
| Model | CLEAN 300L |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | ø 5.5 x 18.5 cm |
| Pakovanje | 40 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Kapacitet | 300 ml |
| Barkod | 8605040076668 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Nalepnica |
Ostali proizvodi
Branch
59,00 рсдDrveni privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.159.71 |
| Model | BRANCH |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 4 x 0.5cm |
| Pakovanje | 1000/100 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605040003640 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 2cm |
Gift Box 1
420,00 рсдPoklon kutija
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.363.10 |
| Model | GIFT BOX 1 |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 23 x 18.5 x 3.7cm |
| Pakovanje | 20 |
| Neto težina | 0.24 kg |
| Materijal | Papir |
| Dodatna oprema | Gumirana površina |
| Barkod | 8605040019870 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Folija otisak, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 10 x 4 cm |
Victorinox Swiss Classic
14.314,00 рсдSet noževa, 5/1
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.112.10 |
| Model | VICTORINOX SWISS CLASSIC |
| Brend | VICTORINOX |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 43 x 14.5 x 6.5 cm |
| Pakovanje | 9/1 |
| Neto težina | 2.39 kg |
| Materijal | Drvo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 7611160056931 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Cortex O
25,00 рсдPodmetač
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.079.71 |
| Model | CORTEX O |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 9 x 0.5cm |
| Pakovanje | 768/192/4 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Pluta |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040018644 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 5cm |













Recenzije
Još nema komentara.