Dodatne informacije
| Težina | 5,19 kg |
|---|
| Težina | 5,19 kg |
|---|
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 33.179.71 |
| Model | WOODY O |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 3 x 4.3 x 0.8cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605040026090 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 2cm |
Majica, šivena iz tube, dupli štepovi na renderu, rukavima i dnu, dodatni štepovi duž ramena, okovratnik ojačan trakom
| Šifra | 34.365.10 |
| Model | GIFT BOX 3 |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 34 x 28 x 9.2cm |
| Pakovanje | 8 |
| Neto težina | 0.73 kg |
| Materijal | Papir |
| Dodatna oprema | Gumirana površina |
| Barkod | 8605040019894 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Folija otisak, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 15 x 6cm |
| Šifra | 34.515.71 |
| Model | FAX |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 12 x 10 x 3 cm |
| Pakovanje | 50/25/1 |
| Neto težina | 0.17 kg |
| Materijal | Papir |
| Barkod | 8605040099575 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 11.8 x 10 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.