Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Muške veličine | 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60 |
| Težina | - |
|---|---|
| Muške veličine | 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60 |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 30.063.90 |
| Model | SUBLI MDF 5X5 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 5 x 5 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 1000/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040030318 |
| Šifra | 41.045.23 |
| Model | PILS |
| Boja | Rojal plava |
| Dimenzija | Ø 6 x 1.7cm |
| Pakovanje | 240/48 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Plastika |
| Dodatna oprema | Magnet |
| Tema | Napravljeno u Evropi |
| Barkod | 8605025660158 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 4.5cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.