Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Veličina obuće | 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 47 |
| Težina | - |
|---|---|
| Veličina obuće | 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 47 |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.421.71 |
| Model | NATURELLA 105 |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Sastav | pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040029473 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 15 cm |
| Šifra | 36.028.90 |
| Model | COUNTER |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 7.50 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040090268 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Šifra | 34.410.71 |
| Model | NATURELLA SH 130 |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Materijal | Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040029640 |
| Šifra | 23.006.10 |
| Model | AMBER |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 25.9 x 22 x 6.8 cm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 1.26 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605040084885 |
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.