Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Veličina obuće | 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 |
| Težina | - |
|---|---|
| Veličina obuće | 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.535.90 |
| Model | MAGNET HEART |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 8.1 x 8.3 x 0.4 cm |
| Pakovanje | 200/20 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040070581 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Šifra | 33.164.71 |
| Model | GRAPPA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 2.2 x 4.2cm |
| Pakovanje | 1000/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Pluta |
| Barkod | 8605040011577 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 1.3cm |
| Šifra | 34.553.90 |
| Model | PUZZLE A5-80 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 19.7 x 14.5 cm |
| Pakovanje | 250/1 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Materijal | Papir |
| Tema | Sublimacija |
| Format | A5 |
| Barkod | 8605040076071 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 19.7 x 14.5 cm |
Jakna, visoka kragna, dva prednja džepa sa rajsferšlusom i jedan džep na grudima
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.