Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Rojal plava, Zelena |
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Rojal plava, Zelena |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 33.195.71 |
| Model | BAMBOLEO R |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 4.7 x 3.1 x 0.4 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Bambus |
| Pol | Muški |
| Barkod | 8605040039038 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 36.030.90 |
| Model | ADVERT |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 4.24 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040051689 |
Jakna, elastični učkuri sa steznim regulatorima u kapuljači, dva prednja džepa sa rajsferšlusom i jedan džep na grudima, svi rajsferšlusi su vodootporni, otvor za palac na rukavima, zadnja strana duža od prednje
| Šifra | 41.151.71 |
| Model | PALMA |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 6.5 x 24.4 cm |
| Pakovanje | 25/1 |
| Neto težina | 0.38 kg |
| Kapacitet | 400 ml |
| Materijal | Bambus, Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Tema | SUMMER |
| Barkod | 8605040094327 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.