Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Rojal plava, Svetlo zelena |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 30.065.90 |
| Model | SUBLI MDF HEART |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 5 x 5 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 400/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040092316 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Šifra | 19.055.90 |
| Model | PINK |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 7 x 8 x 1.2 cm |
| Pakovanje | 500/50/1 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Plastika |
| Tema | Back to school |
| Barkod | 8605040042533 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 1.5 cm |
Sportska majica, 100 g/m2, šivena sa strane, okovratnik od identičnog materijala kao telo majice, tkanina sa funkcijom upijanja i brzog sušenja, reflektivni detalj na leđima.
| Šifra | 36.011.80 |
| Model | SNAP FRAME A4 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 210 x 297 mm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 0.48 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040049266 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 21 x 29.7 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.