Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava, Rojal plava, Siva |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Majica umbro 180g, sa duplim štepom na renderu, rukavima i dnu, ojačana ramena.
Ukoliko tražite majice u nekoj drugoj boji kontaktirajte nas: https://grafosprint.com/kontakt/
| Šifra | 19.053.90 |
| Model | ZUMA |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 7 x 1.4 cm |
| Pakovanje | 400/50/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Plastika |
| Tema | Back to school |
| Barkod | 8605040065488 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 3.5 cm |
| Šifra | 41.087.71 |
| Model | CORTEX |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9 x 9 x 0.5cm |
| Pakovanje | 768/192/4 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Pluta |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040020333 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 5 x 5cm |
Unisex trenerka, 280 g/m2, pojas sa lastišem i učkurom, elastične ranfle na dnu, dva prednja džepa
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.