Dodatne informacije
| Težina | 0,11 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 13 × 8 × 1,6 cm |
| Težina | 0,11 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 13 × 8 × 1,6 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 30.069.90 |
| Model | SUBLI MAGNET SQUARE |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 7.6 x 7.6 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040059661 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Šifra | 30.070.90 |
| Model | SUBLI COASTER SQUARE |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 9.5 x 9.5 x 0.4 cm |
| Pakovanje | 400/50 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Pluta, Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040094938 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.