Opis

103,00 рсд
| Šifra | 37.546.90 |
| Model | SPOT PAD |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 20 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Materijal | Poliester |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040054024 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |

| Težina | 0,06 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 20 × 0,3 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.061.12 |
| Model | GYM |
| Boja | Siva |
| Dimenzija | Ø 8.5 x 22cm |
| Pakovanje | 60/1 |
| Neto težina | 0.15 kg |
| Kapacitet | 600 ml |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040002568 |
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 6 x 4cm |
Majica umbro 180g, sa duplim štepom na renderu, rukavima i dnu.
Ukoliko tražite majice u nekoj drugoj boji kontaktirajte nas: https://grafosprint.com/kontakt/
Ženska sportska majica, 130 g/m2, blago strukirana, šivena sa strane, okovratnik od identičnog materijala kao telo majice, tkanina sa funkcijom upijanja i brzog sušenja.
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.