Opis

63,00 рсд
| Šifra | 34.513.71 |
| Model | ART |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9 x 9 x 1 cm |
| Pakovanje | 400/100/1 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Eko proizvod, Dečji proizvod |
| Barkod | 8605040085684 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 6.5 x 2 cm |

| Težina | 0,04 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9 × 9 × 1 cm |
| Boja | Bež |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 44.107.90 |
| Model | BELLAGIO |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | ø 8.4 x 8cm |
| Pakovanje | 48/12 |
| Neto težina | 0.26 kg |
| Kapacitet | 250 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605040002575 |
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 4cm |
| Šifra | 36.016.80 |
| Model | A-BOARD B2 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 500 x 700 mm |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 5.76 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040085011 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 50 x 70 cm |
| Šifra | 34.421.71 |
| Model | NATURELLA 105 |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Sastav | pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040029473 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 15 cm |
| Šifra | 33.179.71 |
| Model | WOODY O |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 3 x 4.3 x 0.8cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605040026090 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 2cm |
| Šifra | 44.047.90 |
| Model | TEO |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 8.1 x 9.5cm |
| Pakovanje | 48/12 |
| Neto težina | 0.31 kg |
| Kapacitet | 325 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605025603858 |
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 22.5 x 8.5cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.