Opis

227,00 рсд
| Šifra | 34.516.51 |
| Model | STUDY |
| Boja | Svetlo zelena |
| Dimenzija | 24.2 x 11.2 cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Materijal | Polipropilen |
| Tema | Back to school |
| Barkod | 8605040091401 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 8 x 3 cm |

| Težina | 0,06 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 24,2 × 11,2 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 37.546.90 |
| Model | SPOT PAD |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 20 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Materijal | Poliester |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040054024 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Šifra | 41.164.90 |
| Model | CALDO SUBLI MINI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 7.2 x 17 cm |
| Pakovanje | 50/1 |
| Neto težina | 0.27 kg |
| Kapacitet | 350 ml |
| Materijal | Bambus, Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040070376 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.