Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Braon, Crna, Crvena, Plava, Svetlo braon, Zelena |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.365.10 |
| Model | GIFT BOX 3 |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 34 x 28 x 9.2cm |
| Pakovanje | 8 |
| Neto težina | 0.73 kg |
| Materijal | Papir |
| Dodatna oprema | Gumirana površina |
| Barkod | 8605040019894 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Folija otisak, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 15 x 6cm |
Dečija majica umbro 180g, sa duplim štepom na renderu, rukavima i dnu.
Ukoliko tražite majice u nekoj drugoj boji kontaktirajte nas: https://grafosprint.com/kontakt/
| Šifra | 23.003.10 |
| Model | HECTOR |
| Brend | ARMY |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 12 x 6.7 x 2.5 cm |
| Pakovanje | 50/10/1 |
| Neto težina | 0.24 kg |
| Materijal | Metal |
| Barkod | 8605040097595 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 1.2 cm |
| Šifra | 41.148.71 |
| Model | MILLER |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 7 x 1 cm |
| Pakovanje | 454/227/1 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040078051 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 6.5 cm |
| Šifra | 34.409.10 |
| Model | BOX A5 |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 22.4 x 16.5 x 2.8cm |
| Pakovanje | 20 |
| Neto težina | 0.18 kg |
| Materijal | Papir |
| Dodatna oprema | Gumirana površina |
| Format | A5 |
| Barkod | 8605040027349 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Folija otisak, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 10 x 4cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.