Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bež, Crna, Crvena, Plava, Svetlo plava, Svetlo zelena |
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bež, Crna, Crvena, Plava, Svetlo plava, Svetlo zelena |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 33.176.10 |
| Model | CARRY |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 7.9 x 4.1 x 0.7cm |
| Pakovanje | 600/100/1 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040025079 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 0.4cm |
| Šifra | 41.148.71 |
| Model | MILLER |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 7 x 1 cm |
| Pakovanje | 454/227/1 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040078051 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 6.5 cm |
Majica 160g, sa duplim štepom na renderu, rukavima i dnu.
Ukoliko tražite majice u nekoj drugoj boji kontaktirajte nas: https://grafosprint.com/kontakt/
| Šifra | 44.050.90 |
| Model | TEO MINI |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 7 x 8.5cm |
| Pakovanje | 48/12 |
| Neto težina | 0.23 kg |
| Kapacitet | 225 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605025618067 |
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 20 x 8cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.