Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Crvena, Narandžasta, Plava, Rojal plava, Siva, Svetlo zelena |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.045.23 |
| Model | PILS |
| Boja | Rojal plava |
| Dimenzija | Ø 6 x 1.7cm |
| Pakovanje | 240/48 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Plastika |
| Dodatna oprema | Magnet |
| Tema | Napravljeno u Evropi |
| Barkod | 8605025660158 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 4.5cm |
| Šifra | 34.533.71 |
| Model | BASE |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 13 x 8 x 1.6 cm |
| Pakovanje | 92/46/1 |
| Neto težina | 0.11 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040043493 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Notes sa fleksibilnom koricom, zaobljenim ivicama i elastičnom gumicom sa dodatkom za povlačenje
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.