Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Shelf
15.835,00 рсд
Polica za kišobrane
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 40.061.90 |
| Model | SHELF |
| Opis | Polica ukupnih dimenzija 160 x 46 x 38 cm, sa četiri nosača za sklopive kišobrane dimenzija 25 x 39.5 cm, dva nosača za nesklopive kišobrane sa strane |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 160 x 46 x 38 cm |
| Pakovanje | 1/1 |
| Neto težina | 15.00 kg |
| Materijal | Metal |
| Tema | Napravljeno u Evropi |
| Barkod | 8605040093542 |
Ostali proizvodi
Spring
1.400,00 рсдDukserica, okrugli izrez, 280 g/m2
Dukserica, 280 g/m2, elastične ranfle oko vrata, na rukavima i dnu, okovratnik ojačan trakom, dodatni štepovi na okovratniku, rukavima, ramenima i dnu
Teo
126,00 рсдŠolja od fine keramike, 325 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 44.047.90 |
| Model | TEO |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 8.1 x 9.5cm |
| Pakovanje | 48/12 |
| Neto težina | 0.31 kg |
| Kapacitet | 325 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605025603858 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 22.5 x 8.5cm |
Clean 300L
56,00 рсдBočica sa pumpicom, 300 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.283.91 |
| Model | CLEAN 300L |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | ø 5.5 x 18.5 cm |
| Pakovanje | 40 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Kapacitet | 300 ml |
| Barkod | 8605040076668 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Nalepnica |














Recenzije
Još nema komentara.