Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Beauty R
184,00 рсд
Ogledalce
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.284.71 |
| Model | BEAUTY R |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 8.7 x 6.2 x 0.9 |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.08 kg |
| Materijal | Pluta |
| Barkod | 8605040052785 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, DTG (digitalna štampa) |
Ostali proizvodi
Element Smart
737,00 рсдTermos, 470 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.117.10 |
| Model | ELEMENT SMART |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 6.4 x 22.5cm |
| Pakovanje | 25/1 |
| Neto težina | 0.28 kg |
| Kapacitet | 500 ml |
| Materijal | Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040059463 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 5 cm |
Lassi Mini
107,00 рсдKeramička šolja za sublimaciju, 200 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 44.124.90 |
| Model | LASSI MINI |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 7.2 x 7.2 cm |
| Pakovanje | 48/12 |
| Neto težina | 0.21 kg |
| Kapacitet | 200 ml |
| Materijal | Keramika |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040037515 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |















Recenzije
Još nema komentara.