Opis

303,00 рсд
| Šifra | 41.125.71 |
| Model | BRUT |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 12.5 x 3 x 1.5 cm |
| Pakovanje | 144/48/1 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Plastika, Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040084809 |
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.148.71 |
| Model | MILLER |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 7 x 1 cm |
| Pakovanje | 454/227/1 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040078051 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 6.5 cm |
| Šifra | 41.117.10 |
| Model | ELEMENT SMART |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 6.4 x 22.5cm |
| Pakovanje | 25/1 |
| Neto težina | 0.28 kg |
| Kapacitet | 500 ml |
| Materijal | Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040059463 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 5 cm |
| Šifra | 34.239.71 |
| Model | TAHITI |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 42 x 33 x 19 cm |
| Pakovanje | 60/10 |
| Neto težina | 0.22 kg |
| Sastav | pamuk/juta |
| Materijal | Juta, Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605025674117 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 12 x 5 cm |
| Šifra | 34.466.90 |
| Model | LUSH |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 8.5 x 12.3 x 0.3cm |
| Pakovanje | 600/100/1 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040070291 |
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
| Šifra | 33.197.71 |
| Model | TEAK |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 7 x 2.2 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605040089484 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.