Opis

Ponedeljak - Petak
Brza korisnička podrška
info@grafosprint.com
91,00 рсд
| Šifra | 33.189.88 |
| Model | KALP |
| Boja | Sjajni metal |
| Dimenzija | 3.4 x 2.8 x 0.2 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Metal |
| Barkod | 8605040044339 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Portfolio sa notesom A5 sa tekstilnom oblogom, dodatnim džepovima za kartice i dokumenta i držačem za olovku
| Šifra | 32.280.91 |
| Model | CLEAN 30S |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | ø 2.8 x 10.6 cm |
| Pakovanje | 50 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Barkod | 8605040064900 |
| Preporučena vrsta štampe | Nalepnica |
| Šifra | 32.271.71 |
| Model | LINE |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 15 x 4.5 x 2 cm |
| Pakovanje | 106/53 |
| Neto težina | 0.11 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040093429 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 5 x 1.5 cm |
| Šifra | 32.275.71 |
| Model | CHASER |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9.7 x 2.5 x 1.1 cm |
| Pakovanje | 120/12/1 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Materijal | Bambus, Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040072516 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 32.155.30 |
| Model | VICTORINOX CLIMBER |
| Brend | VICTORINOX |
| Boja | Crvena |
| Dimenzija | 9.1 x 2.6 x 1.7cm |
| Pakovanje | 100/10 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Plastika, Metal |
| Barkod | 7611160100207 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 1cm |
| Šifra | 32.257.30 |
| Model | VICTORINOX NAIL CLIP |
| Brend | VICTORINOX |
| Boja | Crvena |
| Dimenzija | 6.6 x 1.7 x 1.5cm |
| Pakovanje | 12/1/1 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Barkod | 7611160044358 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Šifra | 32.258.71 |
| Model | MECANIX WOOD |
| Opis | Višenamenski alat sadrži nož, testericu, otvarač za flaše, 2 ravna i 1 krstasti odvijač, turpiju, otvarač za konzerve, sekač žice |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 7 x 3.2 x 1.8cm |
| Pakovanje | 150/25 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Materijal | Bambus, Metal |
| Barkod | 8605040057001 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2 x 0.5cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.